Национални олимпиади

Национални олимпиади 2018-2019

 

Национална олимпиада по Български език и литература

 

класирани за втори кръг:

Анастасия Цветелин Боянова - 5-ти клас

Андреа Пламенова Маркова - 5-ти клас

Силвия Стефанова Дянкова - 6-ти клас

 

Национална олимпиада по Математика

 

класирани за втори кръг:

Виктор Каваклийски - 4-ти A клас

Ева Владимирова - 7-ми клас

Национална олимпиада по Химия

 

Класирани за втори кръг:

Антония Минкова - 7-ми клас

Ева Владимирова - 7-ми клас

Йоана Христанова - 7-ми кас

Димитър Странски - 7-ми кас

Мила Атанасова - 7-ми клас
 

Национална олимпиада по Физика

Класирани за втори кръг:

Ева Владимирова - 7-ми клас

Антония Минкова - 7-ми клас

Йоана Христанова - 7-ми клас

Мила Атанасова - 7-ми клас

Мария Велинова - 7-ми клас

Георгия Маркова - 7-ми клас

 

Национални олимпиади 2017-2018

Национална Олимпиада по Химия

класирани за втори кръг:

Васил Рахнев

Мартин Лозанов

Йоан Йоцев

Вержиния Ачова

Магдалена Симеонова

 

Национална Олимпиада по физика

класирани на втори кръг:

Мартин Лозанов

Васил Рахнев

Йоан Йоцев

Дамян Желев

Магдалена Симеонова

Валентин Стоянов

КЛАСИРАН ЗА НАЦИОНАЛНИЯ КРЪГ НА ОЛИМПИАДАТА ПО ФИЗИКА
 
Мартин Лозанов

Национална олимпиада по математика – общински кръг

Девет деца от ЕСПА са класирани за Областен кръг

С максимален резултат са:

Анастасия Боянова и  Андреа Маркова от 4 клас , Мартин Лозанов от 7 клас

Много близо до техните резултатите  са:

Карина Момчилова, Елиза Чолакова, Кристиян Ненов и Петя Лозанова от 4 кл.

Силвия Дянкова от 5 клас  и Васил Рахнев от 7 клас.

 

Национални олимпиади 2016-2017

Национална олимпиада по математика -общински кръг

 

 Класирани за Областен кръг:

 

Силвия Дянкова  -4 клас

 

Майкъл Мирванг - 4 клас

 

Александра Кендерова - 4 клас

 

Бояна Лазарова - 4 клас

 

Ева Владимирова - 5 клас

 

Васил Рахнев - 6 клас

 

Мартин Лозанов - 6 клас

 

Йоан Йоцев - 6 клас

 

Виолета Боданова - 7 клас

 

Национални олимпиади 2014-2015

Международна азиатска олимпиада по математика - SASMO

 Златен медал - Мартин Лозанов - 4-ти клас

Златен медал - Васил Рахнев - 4-ти клас

Бронзов медал - Давид Цаков - 3-ти клас

Бронзов медал - Преслав Георгиев - 3-ти клас

Бронзов медал - Виктор Ангелов - 5-ти клас

 

Национални олимпиади 2013-2014

Национална олимпиада по математика

Общински кръг

I място – Александър Георгиев  – 4 клас

I място – Ивайло Стоянов – 6 клас

Класирани за областния кръг

Момчил Бъчваров – 4 клас

Николай Бъчваров – 6 клас

Ивана Фингарова – 6 клас

Лора Янчева – 6 клас

Калоян Лазаров – 6 клас

Ема Атанасова – 6 клас

Петър Табаков – 7 клас

Областен кръг

I място – Ивайло Стоянов – 6 клас

 

Национални олимпиади 2010-2011

Областен кръг на Математическа олимпиада

*Максималния брой точки за всички възрастови групи е 21 точки.
 

- Елица Панковска, 6 клас – 18 точки - отличена с грамота

 - Лиана Антонова,  5А клас – 11 точки

 - Александра Шаранкова, 4 клас – 9 точки

 - Мартин Минчев, 4 клас – 7 точки